<< Print This Page >>
Select tomorrow
Select day after tomorrow

The Island (All) Junior Bowmore Quaich (Ladies) Dewar Trophy and SGL Medal CC Q

Sunday - 05/07/2020

 

07:30Nicoll A M Sandy (Mr) McClelland Ian (Mr) Blocked

 

07:40Robb Dougie (Mr) Low Clark (Mr) Blocked

 

07:50Bell Graham (Mr) Neil Ricky (Mr) Blocked

 

08:00 Blocked

 

08:10 Blocked

 

08:20Birrell A Andy (Mr) Russell Ian (Mr) Blocked

 

08:30Murray S Scott (Mr) McLaughlin Peter (Mr) Barlass Norman (Mr) Blocked

 

08:40 Blocked

 

08:50Scorgie Bill (Mr) Davidson John (Mr) Robertson Roy (Mr) Blocked

 

09:00MacDonald Douglas (Mr) Law Iain (Mr) Sturrock Scott (Mr) Blocked

 

09:10Hope Stuart (Mr) Henderson Donald (Mr) Blocked

 

09:20 Blocked

 

09:30 Blocked

 

09:40Christie Geoff (Mr) Main Charlie (Mr) Hutchison Ian T (Mr) Blocked

 

09:50Walker Colin (Mr) Birrell David (Mr) Stephen George (Mr) Blocked

 

10:00Bruce Andy (Mr) Beat David (Mr) Taylor James (Mr) Blocked

 

10:10Baillie Alan (Mr) Lithgow James (Mr) Routledge Ashley (Mr) Blocked

 

10:20Macleod Sandy (Mr) Paterson Allan (Mr) (Members guest) Djack Blocked

 

10:30Coburn Alan (Mr) McPhee Ian (Mr) Smith Steve (Mr) Blocked

 

10:40Wilson Jonnie (Mr) Robbins Bill (Mr) Turnbull Muir (Mr) Blocked

 

10:50 Blocked

 

11:00Grubb Sean (Mr) Grubb Geordie (Mr) Blocked

 

11:10Gray Linda (Mrs) Blocked

 

11:20George Scott (Mr) (Members guest) Billy Moore Blocked

 

11:30 Blocked

 

11:40 Blocked

 

11:50 Blocked

 

12:00McLaren Ian (Mr) O Brien Dennis (Mr) Blocked

 

12:10Stewart Fraser (Mr) Martin S Stewart (Mr) Blocked

 

12:20Ferguson R A (Mr) (Members guest) Ferguson Blocked

 

12:30Fraser Neil (Mr) Yates Keith (Mr) Blocked

 

12:40 Blocked

 

12:50Hammonds Craig (Mr) Knight David (Mr) Blocked

ladies 

13:00Caie Noreen (Mrs) Knight Alison (Mrs) Nixon D Donna (Ms) Blocked

ladies 

13:10 Blocked

ladies 

13:20 Blocked

Junior Medal 

13:30 Blocked

Junior Medal 

13:40Ewen Alexander (Master) Hammonds Max (Master) Knight Gregor (Master) Blocked

Junior Medal 

13:50Chalmers Iain (Master) Yellowley Douglas () Chalmers Innes (Master) Blocked

Group Booking 

14:00Simon Pont >> >> >>

Group Booking 

14:10Brian Bell >> >> >>

 

14:20Yellowley Heather (Mrs) (Members guest) Donald Yellowley Blocked

 

14:30 Blocked

 

14:40 Blocked

 

14:50 Blocked

 

15:00Swan Graeme (Mr) Swan Fraser (Master) Swan Gregor (Master) Blocked

 

15:10 Blocked

 

15:20 Blocked

 

15:30Daly Steven (Mr) (Members guest) Jon Campbell Blocked

 

15:40 Blocked

 

15:50 Blocked

 

16:00 Blocked

 

16:10 Blocked

 

16:20 Blocked

 

16:30 Blocked

 

16:40MacFadyen Gavin (Mr) MacDonald David (Mr) Blocked

 

16:50 Blocked

 

17:00Cowan Chris (Mr) Galloway Scott (Mr) Blocked

 

17:10 Blocked

 

17:20 Blocked

 

17:30 Blocked

 

17:40 Blocked

 

17:50 Blocked

 

18:00 Blocked

 

18:10 Blocked

 

18:20 Blocked

 

18:30 Blocked

 

18:40 Blocked

 

18:50 Blocked

 

19:00 Blocked